Kështu duket renditja në Premier Ligë

77

Është kompletuar xhiroja e 24-të e Premierligës angleze.

Në një xhiro me shumë lojë interesante, Chelsea mposhti 3:1 Arsenalin, ndërsa Liverpooli u mposht në udhëtim te Hull City.

Fitore të rëndësishme në këtë xhiro shënuan Manchester United, Manchester City dhe Tottenham.

Renditja në Premierligë pas xhiros së 24-të duket si në fotografinë e mëposhtme:


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.