Këto janë fjalët e Ancelotti-t pas ndeshjes

140

Tekniku italian, Carlo Ancelotti ka folur për konferencë për shtyp pas ‘poshtërimit’ që i bëri skuadrës angleze Arsenal duke e mposhtur me rezultat 5-1.

“Ne luajtëm futboll fantastik. Rezultati është i rëndësishëm, por kemi ende edhe një lojë në Londër. Duhet të tregojmë të njejtin pasion sikur sonte,” ka thënë Carlo Ancelotti, përcjellë Transferimet.com

Teksa, kur u pyet për Alcantaran, ai nuk e zgjati shumë: “Ai luajti shumë mirë dhe shënoi dy gola. Ishte performancë perfekte.”/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.