Këto janë zhvillimet e fundit të Arsenal para sfidës ndaj Bayern

66

Lucas Perez ka munguar në seancën stërvitore të Arsenal përpara takimit në 1/8 e finales së Champions League ndaj Bayern Munich.

Sulmuesi spanjoll kishte ankesa për nyjën e këmbës në javët e fundit dhe ka munguar në ndeshjen ndaj rivalit lokal Chelsea për shkak të lëndimit, njofton Transferimet.com

Perez ka një mesatare prej 1 goli në 133 minuta këtë sezon dhe bëri një paraqitje të shkurtër në fundin e ndeshjes ndaj Hull të shtunën, e cila përfundoi 2-0./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.