Klopp e dëshiron me çdo kusht Gabigol-in te Liverpool

823

Sipas mediave italiane dhe britanike, trajneri i Liverpool, Jurgen Kloop, dëshiron me çdo kusht ta ketë në skuadër sulmuesin brazilian, Gabriel Barbosa, i njohur si “Gabigol”.

Barbosa u transferua me shumë bujë gjatë verës së kaluar te Inter, por nuk arriti të bëjë vend në formacionin bazë dhe tani për të është një mundësi reale që të huazohet te Liverpool, apo edhe të ndonjë skuadër tjetër për të përfituar në minutazhë.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.