Klopp flet për Sakho-n

104

Jurgen Kloppit nuk e ka përjashtuar rikthimin e mbrojtësit francez, Mamadou Sakho i cili u huazua te Crytal Palace në ditën e fundit të merkatos së janarit.

Klopp tha se Sakho tani duhet të përqendrohet te skuadra aktuale dhe të jep më të mirën për klubin e ri, transmeton Transferimet.com.

“Tani nuk është momenti për të i dhënë këshilla Sakhos, kush edi se çka do të ndryshojë në pesë muajit e ardhshëm. Ai ka ende kontratë me Liverpoolin, por ne nuk duhet të mendojm për këtë. Ne do të presim dhe do të shikojm se si do të luaj te Crystal Palace.”, tha Klopp./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.