Klubet evropiane pas lojtarit të West Ham

28
LONDON, ENGLAND - MARCH 19: Andy Carroll (2nd L) of West Ham United celebrates scoring his team's second goal with his team mates during the Barclays Premier League match between Chelsea and West Ham United at Stamford Bridge on March 19, 2016 in London, United Kingdom. (Photo by Paul Gilham/Getty Images)

Jonathan Calleri me gjumë gjasë do të largohet nga West Ham këtë muaj dhe të interesuar për të janë disa klube si Fiorentina, Sampdoria dhe Las Palmas.

Pasi që West Ham po shpreson se do të arrijë marrëveshje me Scott Hogan, Callerit i është thënë që mund do të mund të largohet nëse e gjen një klub të ri, njofton Transferimet.com

Leganes, Galatasaray, Sao Paulo dhe Gremio janë gjithashtu të interesuar për Callerin, i cili vlerësohej si një nga sulmuesit më premtues argjentinas./Transferimet.com/

Loading...