Klubi londinez pas mbrojtësit të Manchester City

49

Ekipi i Ligue 1, Marseille ka qenë i lidhur me një transferim të mbrojtësit francez Bacary Sagna, i cili ka kontratë me Manchester City deri në fund të sezonit.

Sipas një raporti ekskluziv nga Le10Sport, bossi i Marseille Rudi Garcia e ka vëmendjen te mbrojtësi francez, por do të ketë konkurrencë të madhe nga klubi londinez West Ham, transmeton Transferimet.com

Sagna do të largohet nga Manchester City në fund të sezonit dhe West Ham janë favoritët për të nënshkruar me të./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.