De Biasi, Panuccit: Kujdes me këta dy lojtarë

Tashmë në rolin e “analistit”, ish- trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ka folur për teknikun e ri të kuqezinjve, Christian Panucci, ku...

De Biasi paralajmëron Panuccin: Kujdes nga Kaçe dhe Xhaka

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Ganni De Biasi ka folur për Christian Panuccin duke mos nguruar t’i japë disa këshilla. Në një intervistë për ‘panorama sport’,...

Italianë dhe dy shqiptarë, kështu do të jetë stafi i ri...

Si çdo trajner i ri, edhe Christian Panucci do të marrë me vete te Shqipëria stafin e tij të besuar. Bëhet fjalë për profesionistë...

Kjo është puna e parë që do të bëjë Panucci te...

Trajneri italian, Christian Panucci qysh sot do të nis punën në Kombëtaren shqiptare Trajneri i ri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, do të fillojë menjëherë...

Panucci: Të jesh trajneri i Shqipërisë është privilegj i madh

Trajneri italian, Christian Panucci ka folur fjalë të mëdha për Kombëtaren shqiptare Christian Panucci, trajneri i ri i Shqipërisë, ka thënë se është prestigj të...

Panucci ka një premtim interesant për shqiptarët

Christian Panucci, trajneri i ri i Kombëtares shqiptare, ka një premtim të madh për tifozët shqiptar Trajneri i ri i Shqipërisë, Christian Panucci ka premtuar...

Zyrtare: Shqipëria emëron trajnerin e ri (Foto)

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka zyrtarizuar trajnerin e ri të Kombëtares shqiptare Ashtu siç ishte paralajmëruar, trajneri italian, Christian Panucci është emëror trajneri i...

Trajneri i ri i Kombëtares mbërrin në Tiranë (FOTO)

Christian Panucci ka mbërritur në Tiranë. Trajneri italian ka shkelur në tokën shqiptare për të marrë drejtimin e Kombëtares. Ish trajneri i Livornos, do të nënshkruajë...

Nesër zyrtarizohet trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare

Kryetari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka më në fund ka vendosur për trajnerin e ri të kombëtares. Kombëtarja e Shqipërisë është pa kryetrajner...

E kryer, ky është trajneri i ri i Shqipërisë (FOTO)

Kombëtarja shqiptare më në fund ka një trajner të ri! Ai është Christian Panucci. Lajmi vjen nga gazeta “Sport Ekspres”, sipas së cilës presidenti i...

Lajmet e Fundit