“Kurr nuk transferohem te Inter”

475

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka deklaruar se ai kurr nuk do të transferohet te skuadra e Inter.

Chiellini është një nga mbrojtësit fantastik te skuadra e Juventus i cili ka qenë i lidhur edhe me një transferim te skuadra angleze, Chelsea shkruan Transferimet.com.

Por Italiani vendosi të qëndrojë te skuadra italiane pasi dëshiron të pensionohet te Juve.

“A do të transferohesha në Inter? Është një gjë për të cilën as nuk do të duhej të flitej”.

“Dua të pensionohem tek Juventus-i, por të vazhdoj të jetoj në Torino dhe të bëj diçka për klubin që është jeta ime”, tha Chiellini./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.