Kush është çiklisti më i mirë: Kush duket më i rehatshmi në dy rrota?

68

Pra, diskualifikimi nga FA Cup në raundin e katërt duket se ka përfitimet e veta.

Përderisa klubet tjera po përgatiten për raundin tjetër, Liverpool ka qenë në një kamp stërvitore në La Manga, teksa bossi Jurgen Klopp ka vendosur t’i ushtrojë lojtarët në ritmin dhe shpejtësinë e tyre përpara 13 ndeshjeve finale të sezonit, transmeton Transferimet.com

Megjithëse, nuk ka qenë vetëm argëtuese për skuadrën, sepse Klopp i detyroi ata të bëjnë dy seanca stërvitore dhe të ngasin biçikletën rreth hotelit të tyre.

Por cili lojtar i Liverpool u duk më së miri në biçikiletën e tyre? Le t’i renditim.

Philippe Coutinho – 1/10 – Nuk është ky ‘sport’ për Coutinho-n

Jordan Henderson – 6/10

Yan Dhanda, Ben Woodburn dhe Trent Alexander-Arnold – 8/10

 

 

Jurgen Klopp – 7/10

Adam Lallana – 9/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loris Karius – 3/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

James Milner – 7/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sadio Mane – 8/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joel Matip – 4/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Georginio Wijnaldum – 10/10


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.