Ky është kushti i Griezmann për t’u transferuar tek United

149

Sulmuesi i Atletico Madrid, Antonie Griezmann, mund të largohet në fund të sezonit në Premier League.

Sipas The Sun, sulmuesi francez ka kushtin e vetëm që skuadra e Mourinhos sezonin e ardhshëm të marrë pjesë në Champions League.

Bisedimet në mes të dy palëve janë duke avancuar dhe lojtari pritet që të veshë fanellën me numër 7 te Djajtë e Kuq.

Nëse Djajtë e Kuq nuk zënë një vend në Champions vështirë se do të mund të transferojnë sulmuesin francez.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.