Ky është lojtar i i parë i cili do të largohet nga Chelsea

158

Cesc Fabregas është lojtari i parë i cili do të largohet nga Chelsea në fund të sezonit.

Spanjolli nuk është në planet e trajnerit italian dhe kështu Fabregas në verë duhet të gjej një skuadër të re, njofton “Transferimet.com”

Gjithashtu e ardhmja Diego Costa tani më është në dyshim pasi ka marrë një super ofertë nga skuadra kineze.

Ndërsa Fabregas është lidhur me një transferim të mundshëm te Real Madrid./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.