Ky është “PISI”,më i madh i futbollit holandez (VIDEO)

354

Një lojtar i Ajax ka arritur që me një driblim të fitojë urrejtjen e të gjithë tifozëve të futbollit.

Joel Veltman kishte topin në këmbë kur pa shokun e tij të shtrirë në tokë për shkak dëmtimi. Ai i kërkon kundërshtarit që ka përballë që të ndalohet loja.

Kur kundërshtari ndalon, Veltman i ikën me shpejtësi dhe kroson topin në zonë. Një veprim për të ardhur keq…/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.