“Ky është vetëm fillimi i PSG-së”

34

Kylian Mbappe ka pohuar se më e mira ende nuk ka ardhur nga Paris Saint-Germaini që të mërkurën mbrëma mposhti Bayern Munichun 3 me 0 në Ligën e Kampionëve.

Me fitoren e mbrëmshme, PSG ka një seri prej 37 ndeshjeve pa humbje në stadiumin Parku i Princave.

“Tregimi është veç fillimi. E dinim se duhej të luanim mirë ndaj një ekipi të madh. E arritëm këtë”, ka thënë Mbappe për Canal+.

“Pritjet janë të mëdha, gjë që është normale pas transferimeve tona. Ishte performancë e kompletuar dhe tani jemi të përqendruar për ndeshjen e së shtunës. Jemi këtu për të fituar çdo ndeshje”.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.