Formacioni i Barcelonës me futbollistët e rritur në La Masia (FOTO)

Lojtarëve të rritur në La Masia iu prinë Messi Shumë prej këtyre lojtarëve janë ende pjesë e Barcelonës, transmeton "Transferimet.com" Ky është formacioni i zgjedhur nga...

EKSKLUZIVE: Liverpooli dëshiron dy lojtarë të Barcelonës plus para për Coutinhon...

Barcelona ka shfaqur tejet interesim të madhë për Coutinhon Tani Jurgen Klopp i ka vënë kusht Barcelonës se nëse ata e dëshirojnë në klub Coutinhon...

Valverde kërkon tek Barcelona dy transferime të bujshme

Barcelona vazhdon në ndjekjen e mesfushorit brazilian Paulinho. Gjigantët katalanas ende nuk kanë kryer lëvizjen e bujshme në merkato, pasi të gjitha bisedimet vazhdojnë...

Flet Mourinho rreth transferimit të mundshëm të Bale

Bale nuk do të transferohet te Unitedi këtë verë Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka konfirmuar se Gareth Bale nuk është synimi i skuadrës...

Allegri: Cristiano? Jo, këta dy lojtarë janë më të mirët në...

Allegri mendon se Messi dhe Neymar janë më të mirët në botë. Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, beson se Lionel Messi dhe Neymari janë dy...

Zidane ka një lajm të keq për tifozët e Real Madridit

Zinedine Zidane nuk ka kërkuar transferimin e një sulmuesi të ri në Real Madrid. Kylian Mbappe nuk do të transferohet në Real Madrid. Dhe, jo vetëm...

Zidane në telashe, shkak Reali

Zinedine Zidane ka deklaruar se ka nevojë edhe për një sulmues për sezonin e ardhshëm, pas largimit të Alvaro Moratas drejt Chelseat, por këtë...

Manchester United – Real Madrid, formacionet zyrtare (FOTO)

Sonte në ora 23:00 zhvillohet një duel titanësh, mes Real Madridit dhe Manchester United. Ndeshja është e vlefshme për turneun para-sezonal International Champions Cup. Klubet kanë...

Liverpooli dhe Arsenali kontaktojnë me yllin e Real Madridit

Liverpooli dhe Arsenali janë në kontakt me mesfushorin anësor të Real Madridit, Lucas Vazquez. Mesfushori spanjoll po peshon të ardhmen e tij në Real pasi...

Henry: Ata që e pëlqejnë Barcelonën e dinë çfarë është futbolli

Ish sulmuesi i Barcelonës Thierry Henry, ambasador i klubit gjatë turneut aktual në SHBA, mori pak nga koha e tij për të folur në...

Lajmet e Fundit