Largohet Adriano

293

Negociatat për transferimin e Luiz Adriano-s ndërmjet Spartak Moscow dhe Milan janë në fazën finale.

Luiz Adriano është i gatshëm t’i bashkohet Spartak Moscow. Nesër, Adriano pritet të udhëtojë në Gjermani, ku do të kryejë testet mjekësore për klubin rus, transmeton Transferimet.com

Sulmuesi brazilian do të nënshkruajë kontratë katër-vjeçare dhe do t’i bashkohet klubit të menaxhuar nga Massimo Carrera./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.