Liga e Kampionëve, ja ku do mbahet finalja në vitin 2019

113

UEFA ka publikuar dy vendet e mundshme ku do të mund të luhet finalja e Ligës së Kampionëve në vitin 2019.

Baku ose Madridi mund ta organizojnë një eveniment të mrekullueshëm siç është finalja e Champions gjatë vitit 2019.

Në garë për ta organizuar finalen e madhe janë dy stadiumet e qytetit të Madridit, pra Bernabeu dhe ai i Atletico Madrid./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.