ZYRTARE: Përforcohet Porto (FOTO)

Porto ka konfirmuar transferimin e ri Vana Alves ka nënshkruar me klubin portugez kontratë katër vjecarë, transmeton "Transferimet.com" Ai më parë ka luajtur për klubin e...

Barcelona më mbrojtës të ri (FOTO)

Barcelona ia ka vërë syrin mbrojtësit të Benficas, Nelson Samedo Drejtuesit e Barcelonës tashmë ka hequr dorë nga transferimi i mbrojtësit të Arsenalit, Hector Bellerín. Sipas...

ZYRTARE: Ylli i Portos transferohet në Angli (FOTO)

Ruben Neves zyrtarisht është lojtar i Wolverhampton Ai ka nënshkruar kontratë pesë vjecare me klubin nga Championship, njofton "Transferimet.com" Kostoja është e panjohur, por Wolves kanë...

Zyrtare: Largohet nga Barcelona (FOTO)

Sporting CP ka transferuar mbrojtësin e Barcelonës, Mathieu Sportingu e ka kompletuar marrëveshjen dhe mbrojtësi është transferuar si lojtarë i lirë, njofton "Transferimet.com" Mbrojtësi francez me...

ZYRTARE: Kjo është skuadra e Casillas për sezonin e ri

Iker Casillas ka nënshkruar kontratë të re me Porton Spanjolli ka arritur marrëveshje që ta zgjasë kontratën e tij edhe për një vit me klubin...

Zyrtare: Befason Coentrao me skuadrën e re (FOTO)

Pas Pepes, edhe Fabio Coentrao është larguar nga Real Madridi Skuadra e njohur portugeze, Sporting Lisbona ka njoftuar se ka transferuar Fabio Coentraon nga Real...

Arsenal planifikon 80 milionë funte për dyshen portugeze

Sipas Metro, Arsenal po përgatit një ofertë 80 milionë funte për dyshen e Sportingut, William Carvalho dhe Gelson Martins. Derisa ka kompletuar transferimin e Sead...

Super formacioni i Portos nëse nuk do ti shiste këta lojtarë...

Porto është një nga skuadrat më të mëdha në histori të futbollit evropian. Portugezët gjatë historisë kanë fituar dy herë Ligën e Kampionëve dhe Ligën...

E pabesueshme ku do të transferohet “i shumëkërkuari” Ruben Neves

Wolves ka arritur marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Portos, Ruben Neves, sipas mediave portugeze. Thuhet se skuadra nga Championship do t'i paguajë gjigantëve...

ZYRTARE: Sulmuesi i Arsenalit transferohet te Benfica (FOTO)

Chris Willock është transferuar nga Arsenali në Benficë Kontrata e sulmuesit me klubin londinez skadonte më 1 korrik, shkruan "Transferimet.com" Anglezi i cili nuk u paraqit...

Lajmet e Fundit