Pa ndjenja në fushë, vjen lajmi i hidhur nga lojtari i...

Pas 5 ditësh nga rrëzimi që shkaktoi panik, situata vazhdon të jetë e rëndë pasi mesfushori i Ajaxit, Abdelhak Nouri ka mbetur me pasoja...

Rashica-Udinese, kjo nuk ishte pritur!

Skuadra e Vitesses dëshiron me çdo kusht ta mbaj kosovarin Milot Rashica. Klubi e ka zyrtarizuar lajmin për një ofertë 5 milionëshe të refuzuar, e...

ZYRTARE: Largohet nga Manchester City (FOTO)

Olivier Ntcham është larguar nga Manchester City Ai tani është lojtar i Celticut, raporton "Transferimet.com" Ai ka nënshkruar kontratë katër vjecare me klubin e trajnerit Brendan...

Rrëzohet në fushë, në rrezik jete ylli i Ajaxit (FOTO/VIDEO)

Lojtari i Ajaxit, Abdelhak Nouri po lufton me jetën pasi është rrëzuar në një ndeshje miqësore me Werder Bremenin. Ai ka marrë trajtimin mjekësor nga...

ZYRTARE: Mesfushori e lë Milanin (FOTO)

Juraj Kucka është larguar nga Milani dhe është transferuar te Trabzonspori i Turqisë. Mesfushori ka nënshkruar me klubin turk deri në fund të sezonit 2019/20,...

ZYRTARE: Mesfushori i Milanit largohet nga klubi italian, befason me klubin...

Juraj Kucka karrierën do ta vazhdojë te skuadra turke, Trabzospor Juraj Kucka, mesfushori i Sllovakisë, është ndarë me Milanin, edhe pse kishte kontratë me klubin...

ZYRTARE: Podolski befason me klubin e ri (FOTO)

Lukas Podolski është larguar nga Galatasaray Gjermani është transferuar në klubin japonez, Vissel Kobe, raporton "Transferimet.com" Galatasaray me shitjen e sulmuesit ka përfituar 5.3 milion funta...

ZYRTARE: Ky është klubi i ri i Kane (FOTO)

Mbrojtësi i Chelseas, Todd Kane është larguar zyrtarisht nga skuadra londineze Ai iu bashkua skuadrës holandeze Groningen në formë huazimi, raporton "Transferimet.com" 23-vjeçari sezonin e kaluar...

Pepe pritet si hero në Stamboll (Video)

Mbrojtësi portugez, Pepe është priture si hero nga tifozët e Beisktasit në orët e hershme të mëngjesit Pepe ka refuzuar Interin dhe PSG për të...

ZYRTARE: Pepe bëhet me skuadër të re (FOTO)

Pepe edhe zyrtarisht është lojtar i Besiktasit. Gjiganti turk ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit portugez nga Real Madridi, transmeton Transferimet.com. Pepe transferohet në Turqi me parametra...

Lajmet e Fundit