Tuesday, October 17, 2017

Dukur pjesë e United, nuk do ta besoni klubin e ri...

Robin van Persie dëshiron që të mbryllë karrierën në vendlindjen e tij te Feyenoord. Gjatë merkatos së janarit sulmuesi dëshiron të largohet nga Fenerbahce dhe...

ZYRTARE: Një përforcim i madh vjen te Tottenhami

Tottenham Hotpsur ka konfirmuar transferimin e qendër-mbrojtësit Davinson Sanchez nga Ajax. Sanchez është reprezentues kolumbian dhe ka nënshkruar kontratë gjashtë-vjeçare me Tottenhamin, deri në vitin...

Befason Robin Van Persie me klubin e tij të ri (FOTO)

RVP mund të largohet nga Turqia Robin van Persie afër rikthimit në vendlindjen e tij, transmeton "Transferimet.com" Feyenoord ka shprehur interesim për ish lojtarin e Arsenalit...

Ja sa para kërkon Vitesse për Milot Rashicën

Milot Rashica gjatë kësaj vere mund të bëjë një hap shumë të madh në karrierë. Ai mund të transferohet në Serie A. Sipas tuttomercatoweb.com, skuadra...

EKSKLUZIVE: Milot Rashica lojtarë i Milanit (FOTO)

Milot Rashica mund të largohet nga Vitesse duke u transferuar në Serie A. Ylli kosovar ka zgjuar interesim nga Milan dhe Udinese, raportojnë mediat italiane,...

Pa ndjenja në fushë, vjen lajmi i hidhur nga lojtari i...

Pas 5 ditësh nga rrëzimi që shkaktoi panik, situata vazhdon të jetë e rëndë pasi mesfushori i Ajaxit, Abdelhak Nouri ka mbetur me pasoja...

Rashica-Udinese, kjo nuk ishte pritur!

Skuadra e Vitesses dëshiron me çdo kusht ta mbaj kosovarin Milot Rashica. Klubi e ka zyrtarizuar lajmin për një ofertë 5 milionëshe të refuzuar, e...

ZYRTARE: Largohet nga Manchester City (FOTO)

Olivier Ntcham është larguar nga Manchester City Ai tani është lojtar i Celticut, raporton "Transferimet.com" Ai ka nënshkruar kontratë katër vjecare me klubin e trajnerit Brendan...

Rrëzohet në fushë, në rrezik jete ylli i Ajaxit (FOTO/VIDEO)

Lojtari i Ajaxit, Abdelhak Nouri po lufton me jetën pasi është rrëzuar në një ndeshje miqësore me Werder Bremenin. Ai ka marrë trajtimin mjekësor nga...

ZYRTARE: Ky është klubi i ri i Kane (FOTO)

Mbrojtësi i Chelseas, Todd Kane është larguar zyrtarisht nga skuadra londineze Ai iu bashkua skuadrës holandeze Groningen në formë huazimi, raporton "Transferimet.com" 23-vjeçari sezonin e kaluar...

Lajmet e Fundit