ZYRTARE: Mesfushori e lë Milanin (FOTO)

Juraj Kucka është larguar nga Milani dhe është transferuar te Trabzonspori i Turqisë. Mesfushori ka nënshkruar me klubin turk deri në fund të sezonit 2019/20,...

ZYRTARE: Mesfushori i Milanit largohet nga klubi italian, befason me klubin...

Juraj Kucka karrierën do ta vazhdojë te skuadra turke, Trabzospor Juraj Kucka, mesfushori i Sllovakisë, është ndarë me Milanin, edhe pse kishte kontratë me klubin...

ZYRTARE: Podolski befason me klubin e ri (FOTO)

Lukas Podolski është larguar nga Galatasaray Gjermani është transferuar në klubin japonez, Vissel Kobe, raporton "Transferimet.com" Galatasaray me shitjen e sulmuesit ka përfituar 5.3 milion funta...

Pepe pritet si hero në Stamboll (Video)

Mbrojtësi portugez, Pepe është priture si hero nga tifozët e Beisktasit në orët e hershme të mëngjesit Pepe ka refuzuar Interin dhe PSG për të...

ZYRTARE: Pepe bëhet me skuadër të re (FOTO)

Pepe edhe zyrtarisht është lojtar i Besiktasit. Gjiganti turk ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit portugez nga Real Madridi, transmeton Transferimet.com. Pepe transferohet në Turqi me parametra...

Milan ofertë për super yllin (FOTO)

Wesley Sneijder mund t’i bashkohet Milanit gjatë kësaj vere Sipas Sport Italia, menaxheri i Wesley Sneijder, Guido Albers do t’ia ofrojë Milanit mesfushorin holandez, percjelle...

Klubi turk mohon interesimin për Dani Alves

Fenerbahce ka mohuar zërat se ata po interesohen për brazilianin Dani Alves. Ditë më parë Dani Alves dhe Juventus njoftuan për prishjen e kontratës, e...

Mbrojtësi i Cityt drejt Turqisë?

Aleksander Kolarov pritet t'i bashkohet Besiktasit në një marrëveshje katër-vjeçare nga Manchester City, sipas Mozzart Sport. Serbi ka kontratë me klubin anglez deri në fund...

E konfirmon agjenti i tij: Sneijder e dëshiron klubin e Series...

Sneijder e dëshiron një rikthim në Itali Sipas 'Football Italia' Sneijder e dëshiron skuadrën e Sampdorias, përcjellë "Transferimet.com" "Wesley dëshiron Sampdorian," konfirmoi Guido Albers "Wesley ka fituar...

EKSKLUZIVE: Robin Van Persie rikthehet në Premier League (FOTO)

Robin Van Persie përsëri mund të luajë në Premier League Crystal Palace ka shfaqur interesim për holandezin, transmeton "Transferimet.com" Ish lojtari i Arsenalit dhe Manchester United,...

Lajmet e Fundit