Liverpool transferon hollandezin?

1196

Jurgen Klopp e dëshiron transferimin e Quincy Promes këtë muaj. Promes është startues i rregullt i përfaqësueses hollandeze dhe Klopp e ka përcjellur atë me vite të tëra.

25 milion funte është minimumi që Spartak kërkon për Promes, lojtar ky për të cilin janë bërë negociata në javët e fundit, transmeton Transferimet.com

Lojtari i Liverpool, Gini Wijnaldum, është shok i ngushtë me Promes dhe i ka treguar atij për perspektivën e transferimit te Liverpool./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.