Lojtarët me më së shumti gabime që kushtuan me gol

90

John Stones është lojtari me më së shumti gabime që skuadrës së tij i kushtuan me gol në Premier League.

Mbrojtësi i talentuar anglez nuk ka impresionuar me paraqitjet e tij dhe veç kësaj ai ka bërë gabime të shumta nën drejtimin e Guardiolas.

Në këtë listë nuk përfshihen portierët.

John Stones – 3 gabime / Manchester City
D.Fletcher – 2 gabime / WBA
Gary Cahill – 2 gabime / Chelsea
J.Amat – 2 gabime / Swansea
S.Francis – 2 gabime / Bournemouth

/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.