Lojtari i United drejt Ligue 1?

370

Klubi i Ligue 1, Lyon ka filluar negociatat me Manchester United për një transferim të mundshëm të anësorit hollandez, Memphis Depay.

Klubi francez janë të gatshëm ta sjellin ish-futbollistin e PSV në Lyon dhe Depay ka dhënë një përgjigje pozitive për një kalim të mundshëm në Ligue 1, njofton Transferimet.com

Bisedimet ndërmjet klubeve pritet të vazhdojnë në ditët e ardhshme, raporton gazetari Khaled Karouri./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.