‘Man Utd e do një mbrojtës, por jo Lindelof’

430

Gazetari i BBC Sport, Simon Stone ka thënë se Manchester United nuk kanë interesim për transferimin e mbrojtësit të Benfica-s, Victor Lindelof.

Shumë gazeta kanë shkruar se mbrojtësi suedez do të transferohet në Old Trafford në këtë merkato, por Stone thotë se United “nuk kanë bërë dhe nuk do të bëjnë ofertë për të”, përcjellë Transferimet.com

Victor Lindelof është 22 vjeçar dheBenfica e vlerëson deri në 40 milion funte. /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.