Martial ka vendosur të largohet nga Unitedi, ja desitnacioni i tij!

168

Anthony Martial është i vendosur për të u larguar nga Manchester United pasi nuk është i kënaqur nën urdhërat e Jose Mourinhos.

21 vjeçari nuk ka arritur të bind trajnerin portugez që të jetë në formacionin bazë dhe kështu duke filluar ndeshjet si rezervist, njofton Transferimet.com.

PSG është skuadra e cila do të paguante çfarë do çmimi për të rikthyer atë në francë.

Në garë për Martial është edhe skuadra tjetër spanjolle, Sevilla./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.