“Messin dhe Ronaldon i dua në Serie A”

134

Gonzalo Higuain, sulmuesi i Juventusit, dëshiron t’i sheh në Serie A dy yjet e futbollit: Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin

“Do të ishte sfidë e bukur të shihnim Cristiano Ronaldon dhe Messin duke luajtur në Itali”, deklaroi argjentinasi për mediat italiane.

“Është një kampionat shumë i vështirë. Pothuajse të gjitha skuadrat luajnë me 5 mbrojtës”, theksoi ish sulmuesi i Real Madridit dhe Napolit.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.