Mourinho e dëshiron me çdo kusht dyshen nga Serie A

288

Djajtë e Kuq janë duke synuar të përforcojnë radhët në sulm dhe në mbrojtje, ndaj kanë kthyer sytë kah lacianët.

Manchester United besohet të jetë duke bërë gati një ofertë për dyshen e Lazio, Stefan De Vrij dhe Keita Balde Diao.

Jose Mourinho ka qenë i lidhur me transferimin e De Vrij tash e një kohë, me synimin për të përforcuar vijën e fundit, ndërsa Keita si zëvendësim i mundshëm për Wayne Rooney.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.