Mourinho flet për sjelljen e Klopp ndaj referit të katërt

142

Jose Mourinho ka thënë se Jurgen Klopp trajtohet ndryshe nga referët e lojës pas barazimit 0-0 të Manchester United ndaj Hull City.

Trajneri i Liverpool ishte nervozuar nga vendimi i akordimit të penalltisë, dhe u detyrua të kërkojë falje pas përfundimit të ndeshjes, njofton Transferimet.com

“Rregullat janë ndryshe për mua,” – ka insistuar Mourinho, dhe ndryshe nga “menaxherët tjerë”, atij do t’i thonin “ulu në vend ose duhet të largoheni nga tribunat.” /Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.