MSN shënon mbi 300 gola

26

Leo Messi, Luis Suarez dhe Neymar kanë shënuar së bashku 300 gola për Barcelonën

Treshja e Barcelonës, Leo Messi, Luis Suarez dhe Neymar e njohur si MSN, me tre golat e shënuar sonte ndaj Athletic Bilbaos ka arritur në kuotën e 302 golave.

Goli i Luis Suarezit ishte i 100 për Barcelonën dhe i 300 në këto vite sa luan MSN së bashku.

Leo Messi është golashënuesi më i mirë me 125 gola, ndërsa Neymar që shënoi pas më shumë se 1000 minutave, ka shënuar 77 gola.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.