“Mund të luaj edhe pesë vjet”

67

Yaya Toure ka deklaruar se është i gatshëm të luaj edhe për pesë vjet për Manchester City.

Ai ka deklaruar se ka ende fuqi për të ndihmuar skuadrën drejt sukseve, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Etihad Stadium, shkruan “Transferimet.com”.

“Unë mund të luaj edhe pesë vjet, ju nuk më besoni por mund të bëjmë një bast. City ka lojtar të ri shumë të talentuar, Sane dhe Sterling janë e ardhmja e këtij klubi, por unë ende mund të ndihmoj skuadrën.”, tha Toure./Transfermet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.