Navas i motivuar nga spekulimet për De Gea dhe Courtois

37

Portieri i Real Madrid, Keylor Navas pranon se është i motivuar nga spekulimet që lidhin David de Gea-n dhe Thibaut Courtois me një kalim në Bernabeu.

30-vjeçari, i cilii ka një kontratë deri në vitin 2020, ka impresionuar që kur u transferua te Reali, por raportet nga Spanja thonë se Madrilenët do të transferojnë një portier këtë verë, transmeton Transferimet.com.

Edhe pse Navas është duke kaluar në një super formë spekulimet nuk ndalen për të ardhmen e tij./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.