Nga Barcelona në Galatasaray

15

Galatasaray për herë të tretë është duke u interesuar për spanjollin, Aleix Vidal.

Mbrojtësi spanjoll, Aleix Vidal, nuk është në planet e trajnerit të Barcelonës Luis Enrique dhe po mendon largimin.

Për lojtarin për herë të tretë është duke u interesuar skuadra turke, Galatasaray, por Barcelona nuk dëshiron largimin e tij pa marrë 14 milionë euro.

Kujtojmë se Galatasaray nuk është skuadra e vetme që interesohet për Vidal, pasi lojtarin e duan edhe dy skuadrat italiane, Inter dhe Milan.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.