“Nuk largohem nga Unitedi pa e fituar Premier Ligën”

117

Zlatan Ibrahimovic vjen më një super-lajm për fansat e Manchester Unitedit.

Sulmuesi suedez i cili kohëve të fundit është i lidhur me Real Madridin dhe Napolin thotë se nuk do të ik nga ‘Old Traffordi’, pa e fituar titullin e Premier Leagues.

“Unë dua të fitoj Premier Leagues, nuk do dorëzohem derisa kjo te ndodh”, tha ai.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.