Nuk do ta besoni se ku do të transferohet Chamakh?

442

Ish-sulmuesi maroken i Arsenalit, Marouane Chamakh, ka befasuar të gjithë me skuadrën e tij të re, pasi ai tashmë nuk do të jetë pjesë e ndonjë skuadre elitare evropiane, por e një kategorie më poshtë.

Sipas mediave italiane, Chamakh, ka arritur marrëveshje me skuadrën italiane të Vicencës, skuadër kjo që bën gara në Serie B.

Chamakh majën e suksesit e ka arritur te skuadra franceze, Bordeaux i cili kaloi një super formë dhe nga largimi i tij nga skuadra franceze tek Arsenal nuk ka arritur që të rikthehet në formën që kishte dikur./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.