Objektivi i top-klubeve evropiane nuk largohet nga klubi

106

Inaki Williams nuk do të largohet nga Athletic Bilbao dhe këtë e ka konfirmuar vetë lojtari.

22 vjeçari është në kontratë me Bilbaon deri në vitin 2021, por ka qenë i lidhur me disa top-klube evropiane, duke marrë pjesë këtu edhe Dortmund dhe Juventus, njofton Transferimet.com

“Ka shumë spekulime në media, por mua nuk më interesojnë. Kjo është shtëpia ime. Kam kontratën. Jam aty ku unë dua të jem. E dua klubin, bashkëlojtarët dhe qytetin, siç bën edhe familja ime.” – ka thënë Williams./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.