Pas fitores kundër Barcelonës, Verrati flet për të ardhmen

130

Marco Verratti është një ndër emrat më të nxehtë në merkato ku shumë klube i janë vënë pas, pasi është shprehur disa herë që mund të largohet nga PSG.

Barcelona, Inter dhe Juventus janë emrat më të nxehtë që lidhen me lojtarin, gjithsesi pas fitores 4-0 kundër Barcelonës, italiani është shprehur se nuk dëshiron që të ndërroi ambient.

“Unë jam i kënaqur që klubet më me emër më kërkojnë, por nuk dua të ndryshoi ambient, jam pjesë e një projekti që mund të jetë në tre skuadrat më të mirë”, tha mesfushori 24-vjeçar


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.