Përsëri Alcantara! 4-1! (VIDEO)

32

Thiago Alcantara ka arritur të shënojë golin e dytë të tij, dhe të katërtin për Bayern ndaj Arsenal.

Një goditje e ulët, e devijuar, nga Alcantara e trefishoi epërsinë për bavarezët.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.