Podolski edhe më afër Kinës

42

E ardhmja e Lukas Podolski pritet të jetë në Kinë pasi pritet të largohet nga skuadra turke.

Gjermani ka një ofertë nga skuadra kineze, Beijing Guoan e cila thuhet se do të pranohet nga Galatasaray, transmeton Transferimet.com

Podolski ka bërë me dije se e ardhmja e tij është e paqart dhe një largim nga Galasataray mund të ndodh në janar.

Gjeramni është në bisedime me skuadrën kineze dhe së shpejti pritet të arrihet marrëveshja/Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.