Porto nuk duhet nënvlerësuar

22

Pavel Nedved ka folur rreth shortit të Ligës së Kampionëve.

Shorti i Ligës së Kampionëve i hedhur para disa orëve, ka vendosur që kampioni i Italisë, Juvenus të përballet me skuadrën portugeze, Porto.

Megjithatë, sipas zëvendës presidentit të Juventusit, ‘Zonja e Vjetër’ nuk është favorite, pasi nuk ka skuadra të tillë dhe Porto nuk duhet nënvlerësuar./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.