Prag, Real-Napoli, çfarë do të shohim në tribunë!

75

Të mërkurën luhet në Santiago Bernabeu supersfida e Chamions League mes Real Madrid dhe Napolit. Në tribunë pritet të shohim partneret e yjeve të Real.

Georgina Rodriguez – Ronaldo

Pilar Rubio – Sergio Ramos

Alice Campello – Morata

 


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.