Zyrtare: Manchester City transferon super lojtar (Foto)

Manchester City ka kompletuar një transferim të ri Fjala është për Lojtarin e Monacos, Benjamin Mendy, raporton "Transferimet.com" Ende nuk dihet shuma e saktë e këtij...

Ancelotti flet për transferimin e Moratas në Chelsea

Ancelotti mendon se Morata është sulmues i kompletuar, duke ia bërë me dije Realit se kanë humbur shumë me largimin e tij nga “Santiago...

EKSKLUZIVE: Liverpooli dëshiron dy lojtarë të Barcelonës plus para për Coutinhon...

Barcelona ka shfaqur tejet interesim të madhë për Coutinhon Tani Jurgen Klopp i ka vënë kusht Barcelonës se nëse ata e dëshirojnë në klub Coutinhon...

EKSKLUZIVE: Valon Berisha pritet të transferohet në Premier League ose Bundesliga

Valon Berisha kërkohet nga Stoke City dhe Schalke 04. Mesfushori kosovar Valon Berisha ka zgjuar interesim nga dy klube të njohura evropiane. Mediat angleze raportojnë se...

Objektivi i madh i Liverpoolit lihet jashtë skuadrës për ndeshjet para...

Objektivi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, është lënë jashtë skaudrës së Southampton për ndeshjet parasezonale Ai ka qenë objektivi kryesorë që nga hapja e merkatos,...

Juve heq dorë nga Matic, shumë afër Man Unitedit (Foto)

Juventusi ka hequr dorë nga Matic, që tani duket të jetë shumë afër Manchester Unitedit. Juventusi nuk është duke u interesuar më për mesfushorin e...

Mourinho flet për lëndimin e Herreras

Ander Herrera mund t’i ketë dëmtuar brinjët në miqësoren ndaj Real Madridit. Mesfushori i Manchester United, Ander Herrera, është lënduar në miqësore ndaj Real Madridit,...

Juventusi me ofertë për yllin e Liverpoolit (FOTO)

Skuadra e Juventusit ka hequr dorë nga transferimi i Nemanja Matic nga Chelsea. Sipas Daily Mail skuadra italiane do ofroj 31 milionë funte për...

Flet Mourinho rreth transferimit të mundshëm të Bale

Bale nuk do të transferohet te Unitedi këtë verë Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka konfirmuar se Gareth Bale nuk është synimi i skuadrës...

Chelsea godet Interin, ofron 18 milionë euro për yllin e skuadrës

Chelsea ka ofruar 18 milionë euro për shërbimet e Candrevas. Antonio Conte e dëshiron Antonio Candrevan në Chelsea dhe tashmë “Blutë e Londrës” kanë bërë...

Lajmet e Fundit