“Premier Liga e vështirë”

52

Shkodran Mustafi këmbëngul se lojtarët e Arsenalit mund të fajësojnë vetëm veten e tyre për humbjen e tyre në mesjavë ndaj Watford, dhe duhet të jenë të përgatitur më mirë për ndeshjen kundër Chelseat.

Humbja kundër Watford ishte humbja e parë e Mustafit që nga bashkimi në verë me Arsenalin, që kanë 9 pikë më pak se lideret, Chelsea, shkruan Transferimet.com.

“Kjo është e gjitha në lidhje me mentalitetin, duke qenë aty nga minuta e parë dhe duke e ditur se Premier League është një garë e vështirë dhe ekipet janë duke shikuar për mundësinë që kanë, si përshembull Watfordi, – përfundoi Mustafi./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.