Prezantuesja e sportit shqiptar me skena erotike në reklamën e re (FOTO 16+)

284

Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e karakterizojnë prezantuesen sportive.

Pasi u komentua gjatë verën e kaluar për spotin e Digitalb, ku shfaqej gati toples, Ilda ka guxuar përsëri me videon e reklamës së re që Digitalb në prag të Shën Valentinit.

Në fakt ajo gjatë reklam ka shumë skena të nxehta, duke e kthyer në një prej reklamave më erotike që janë shfaqur në Shqipëri.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.