PSG tenton për dy yjet e Premier Ligës

81

Paris Saint-Germain kërkon të blejë një top-sulmues që t’i bashkangjitet Edinson Cavanit në fazën ofansive, kupton Goal.

Alexis Sanchez i Arsenal dhe Sergio Aguero i Manchester Cityt janë dy lojtarët që i prin listës së presidentit Al Khelaifi, që ka dëshirë ta ketë në skuadër njëri nga dy lojtarët e lartpërmendur.

Për PSG më lehtë do ishte për ta bindur Alexis Sanchez, duke ditur se ende nuk ka fituar ndonjë trofe të rëndësishëm me Arsenalin e pritet të ndryshoj ambient./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.