Raiola konfirmon të ardhmen e Lukaku

127

Agjenti i Romelu Lukaku, Mino Raiola ka konfirmuar se belgu do të nënshkruaj kontratë të re me Everton.

Chelsea është skuadra e cila dëshironte rikthimin e tij dhe ishte e gatshme të paguaj plotë 70 milionë euro, njofton “Transferimet.com”

“Bisedimet janë duke vazhduar, Lukaku do të nënshkruajë kontratë të re me Everton”, tha Raiola.

Ka pasur shumë spekulime për të ardhmen e belgut, por tani ata do të marrin fund, ai dëshiron të qëndroj të skuadra angleze./Transferimet.com/


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.