Rakitic përsëri flet për të ardhmen

56

Lojtari kroat vazhdon ta shohë të ardhmen e tij në Camp Nou. Ivan Rakitiq ka treguar përkushtim të plotë me Barcelonën dhe insiston se e ardhmja e tij në këtë klub është shumë e sigurt.

Emri i tij së fundmi është lakuar për një transferim nga Camp Nou, mirëpo ai mendon se do të kalojë edhe shumë vjet në Barcelonë.

“E ardhmja ime i përket vetëm dhe ekskluzivisht Barcelonës”, ka thënë Rakiti], shkruan Goal.

“Dua të vazhdoj të luaj këtu dhe të fitoj trofe për klubin tim. Barcelona po e përgatitë kontratën e re për mua, çdo do të thotë se të ardhmen këtu e kam të sigurt”, ka deklaruar ai.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.