Reali në verë largon këto dy yje

129

Gjatë merkatos së verës skuadra e Real Madridit pritet që të bëjë disa ndryshime të mëdha duke larguar dhe afruar lojtarë.

Sipas burimeve të rrjetit informativ “Fichajes.net”, Karim Benzema dhe Alvaro Morata janë shuam pranë divorcit me skuadrën e Real Madridit.

Menjëherë Zidane ka gjetur dyshen zëvendësuese Aguero- Aubameyang të cilët me shumë mundësi do të largohen nga klubet e tyre respektive.

Të presim zhvillimin e situatës për të kuptuar më qartë nëse ekziston ky plan i drejtuesve të Real Madridit.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.