Samuel Eto`o mund të largohet nga Antalyaspor.

17

E ardhmja e tij pritet të jetë në elitën e futbollit anglez, pasi për të interesim kanë shprehur dy skuadra.

Watford dhe Hull City janë dy skuadrat angleze që po kërkojnë transferimin e Etio`o-s në Ligën Premier.

Mediat turke kanë shkruar se Watford duket më favorite për transferimin e ish-reprezentuesit kamerunas.

Ish-anëtari i Barcelonës e Interit kërkon një aventurë të re para se të transferohet në Kinë.


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.