Shanghai transferon ish-mbrojtësin e Chelsea dhe Real Madrid

35

Shanghai SIPG pritet ta forcojnë skuadrën e tyre edhe më shumë duke transferuar ish-mbrojtësin e Chelsea, Real Madrid dhe Monaco, Ricardo Carvalho.

Ekipi i Super Liges Kineze, i cili menaxhohet nga Andre Villas-Boas, së fundi transferoi Oscar me një çmim prej 60 milion funtesh, transmeton Transferimet.com

Dhe tani, ata janë afër nënshkrimit me Carvalho, i cili ka filluar të stërvitë me klubin, edhe pse një marrëveshje nuk është shpallur zyrtarisht./Transferimet.com/

 


Na ndiqni në Facebook për lajmet e fundit.